Ekspozytory


Dzięki Ekspozytorom na ozdoby do paznokci, będą mogli Państwo w ciekawy i atrakcyjny sposób wyeksponować w swoim sklepie lub hurtowni poszczególne wzory ozdób. Pozwoli to na zwiększenie sprzedaży i zainteresowania klientów tego typu produktami. Każdy Ekspozytor jest wykonany z wytrzymałych materiałów, co zapewnia jego stabilność i trwałość, może być wykorzystywany przez wiele lat. Idealnie wkomponuje się do każdego pomieszczenia.

Ekspozytor 30Z
Ekspozytor na ozdoby w woreczkach. Ekspozytor posiada 30 zawieszek .
Znajduje zastosowanie na ladach sklepowych. Pozwoli na atrakcyjne wyeksponowanie produktów w sklepie nie zabierając tym samym przestrzeni. Jest bardzo stabilny oraz trwały.

Ekspozytor 84Z
Ekspozytor na ozdoby w torebeczkach. Ekspozytor posiada 70 zawieszek. Łącznie na ekspozytorze można umieścić około 300 ozdób.

Ekspozytor 16P
Ekspozytor na ozdoby w pojemnikach o średnicy 38 mm . W jednym ekspozyturze można umieścic 272 różne ozdoby po 21 sztuk z każdego koloru. Łącznie w ekspozytor może pomieścic 5712 ozdób. Wymiary ekspozytura:
Wysokość 200 cm
Głębokość 34 cm
Szerokość 70 cm
Główną zaletą tego ekspozytura jest jego rozmiar, na małej powierzchni można umieścić bardzo dużą ilość artykułów. Idealny ekspozytor na targi kosmetyczne.

30Z  84Z  16P